Czerwcowe dni, wycieczki i przeżycia.

Motylki świętowały Dzień Dziecka, a wspólne zabawy organizowała pani animatorka. Dzieci miały pomalowane twarze, według wybranych przez siebie bajkowych bohaterów. A na obiad była pyszna pizza! Dzień upływał na samych przyjemnościach, tańcach przy muzyce i niekończących się uśmiechach.

Wybraliśmy się do MDKu na warsztaty plastyczne oraz muzyczne.

Odwiedził Nas teatr z Krakowa z przedstawieniem, dotyczącym wiosny. Poznaliśmy i utrwaliśmy wiedzę o leśnych zwierzątkach, przypomnieliśmy sobie, jak ważne jest dbanie o Naszą planetę.

Pojechaliśmy na wycieczkę w magiczne miejsce, bo...do Stumilowego Lasu, w którym spotkaliśmy mnóstwo bajkowych postaci. Przede wszystkim, witaliśmy się z Kubusiem Puchatkiem, który oprowadził Nas po swoim lesie. Poznaliśmy także życie i zwyczaje Indian. A w przerwie, żeby nabrać sił na dalszą zabawę, zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla.

Urodziny obchodziła Lenka.

 

Biedronki obchodziły Dzień Dziecka, bawiąc się świetnie na przedszkolnym placu zabaw, a czas urozmaicała im pani animatorka. Kolorowe twarze, radość, chwile beztroski i świetna muzyka, a na obiad smakowita pizza.

Wybraliśmy się na wycieczkę do Stumilowego Lasu. Mieliśmy okazję przywitać się z różnymi bohaterami bajek, ale głównym gospodarzem był oczywiście Kubuś Puchatek. Zwiedziliśmy jego las, domek, poznaliśmy jego przyjaciół, świetnie się przy tym bawiąc. Mieliśmy także okazję poznać historię Indian, posiedzieć w tipi czy też strzelać z łuku. Pogoda dopisywała, a uśmiech nie znikał z Naszych twarzy.

Następnym punktem wycieczkowym, było Nasze opolskie ZOO. Nie brakowało w nim atrakcji, a egzotyczne zwierzęta sprawiały na Nas ogromne wrażenie. Widzieliśmy lwy, żyrafy, małpki, pelikany czy kangury. A Nasze przeżycia po powrocie do przedszkola, przenieśliśmy na kartki, które zapełniły się wszelakimi zwierzętami.

Laureaci konkursu fotograficznego.

Urodziny obchodziła Zuzia.