Szanowni Państwo, w związku z brakiem wolnych miejsc, w PPI nr 38 nie będzie odbywał się nabór uzupełniający.

Z poważniem

Dyrektor Małgorzata Świerad

Na początku maja ogłosiliśmy w naszym przedszkolu konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z utworów Jana Brzechwy”, skierowany do dzieci z opolskich przedszkoli.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kolejną częścią gazetki logopedycznej, przygotowanej przez Naszą Panią logopedkę Marię Nowoświatłowską.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami, dotyczącymi organizacji dyżurów wakacyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami logopedycznymi.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kolejną częścią gazetki logopedycznej, przygotowanej przez Naszą Panią logopedkę Marię Nowoświatłowską.

Poniżej do zapoznania się ulotki, dotyczące profilaktyki cukrzycy oraz profilaktyki otyłości wśród dzieci.

Dzień dobry,

drodzy Państwo poniżej w załączniku podane wszelkie informacje dotyczące konkrusu plastycznego Miś Uszatek lubi pomagać, organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 28 oraz RZPWE Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Opolu.

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w dniach od 04 maja godz. 8.00 do dnia 10 maja godz. 16.00 należy w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, złożyć deklarację woli zapisu dziecka do przedszkola.

Drodzy Państwo poniżej do pobrania oraz zapoznania się listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do PPI nr 38 na rok szkolny 2020/2021.

Informacje dotyczycące spisu powszechnego.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli publicznych, dla których Miasto Opole jest organem prowadzącym.

Podkategorie