Drodzy Rodzice, drogie Dzieci, serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz schroniska dla zwierząt w Opolu. Razem możemy odrobinę poprawić los czworonogów, do których szczęście póki co nie chce się uśmiechnąć. Pełna miska i wygodne legowisko to coś, co z pewnością nieco poprawi ich humory.

Co wydarzyło się we wrześniu?

27.09.2019 (piątek) – obchody Dnia Jabłka w ramach Kalendarza Świąt Nietypowych – obchody na terenie przedszkola.

Prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów lub akcesoriów w kolorach: czerwonym, zielonym lub żółtym. Dziękujemy!

20.09.2019  (piątek) – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka: udział grupy starszej w spotkaniu na placu ratuszowym. Wyjazd autokarem około godz. 9.15, powrót około godz. 12.00.

Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do pogody, ponieważ impreza odbywa się na świeżym powietrzu.

Drodzy Rodzice, pragniemy zaprosić do odwiedzin naszego przedszkola. Z chęcią ugościmy każdego z Państwa, kto opowie dzieciom o swoich pasjach lub zawodzie, poczyta lubiane przez dzieci książeczki, czy przyprowadzi futrzastego (i nie tylko) pupila. Wychowawczynie każdej z grup z chęcią ustalą najbardziej dogodne dla Państwa terminy. Zapraszamy!

Informacje związane z ubezpieczneim znajdują sie w zamieszczonych załącznikach

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z grupy „Motylków” na zebranie, które odbędzie się 12.09.2019 (czwartek) o godzinie 16.30.

Nauczycielki grupy „Motylków“

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z grupy "Biedronek" na zebranie, które odbędzie się 10.09.2019 (wtorek) o godzinie 16.30.

Nauczycielki grupy „Biedronek"

Informacje związane z ubezpieczneim znajdują sie w zamieszczonych załącznikach

Wakacje dobiegły już końca, a to oznacza, że czeka na nas nowy rok pełen przygód, zdobywania cennej wiedzy, nabywania nowych umiejętności oraz doskonałej zabawy. Sale Motylków i Biedronek wyposażone w liczne pomoce oraz zabawki stoją już otworem przed wszystkimi przedszkolakami, tymi, z którymi już się znamy oraz tymi, które zawitają do nas po raz pierwszy. Do zobaczenia!

Wakacje w przedszkolu nie muszą oznaczać braku wycieczek.

Szanowni Rodzice,
Szanowni Pracownicy Przedszkola,
Kochane Dzieci,

Podkategorie