Co się u nas dzieje? - kwiecień 2012

W tym miesiącu pojawiła się w grupie "Motylków" nowa atrakcja - drewniane klocki. Zabawa nimi to prawdziwa frajda! Można zbudować gospodarstwo, postawić prawdziwe wiatraki, posadzić sad, zrobić zakupy w warzywniaku i odpocząć nad jeziorem pod namiotem. Taka zabawa to prawdziwe wyzwanie, ale jak widać pomysłów nam nie brakuje.

rysunek rysunek rysunek
rysunek


"Motylki" uczyły się słuchać muzyki klasycznej. Każdy miał okazję interpretować ją tańcząc, falując chustą i malując farbami.

rysunek rysunek rysunek
rysunek


W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", nasze przedszkole odwiedzili licealiści z I Liceum Ogólnokształcącego w Opolu, by poczytać nam książki. Słuchaliśmy ich z dużym zainteresowaniem!

rysunek rysunek


Cały czas pracujemy nad swoim zachowaniem i robimy coraz większe postępy. Dzielnie zbieramy "fasolki" i każdego tygodnia przybywa "Przedszkolaków tygodnia". Gratulacje!

rysunek rysunek


W kwietniu mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach teatr "Kropa" z Krakowa z przedstawieniem "Pirackie opowieści". Oprócz świetnej zabawy, nauczyliśmy się również, że "przyjaźń ważniejsza jest niż złoto...".

rysunek rysunek rysunek
rysunek


Pogoda nareszcie pokazała swoje lepsze oblicze i z radością oddajemy się ulubionym zabawom w ogrodzie. To dopiero frajda.

rysunek rysunek rysunek
rysunek rysunek


Miesiąc kwiecień obfitował w urodziny! Gromkie "Sto lat!" śpiewaliśmy: Karolowi, Ignasiowi, Oskarowi, Wiktorowi i Agnieszce. Wszystkiego najlepszego!

rysunek rysunek rysunek
rysunek rysunek


Powrót

(c) Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 38 w Opolu